Bilgisan Bilgisayar Sistemleri - Bursa
 

Elit Web Tasarım

Web TasarımıBilgisan Bilgisayar Sistemleri
Elit Web Tasarım

Ekolojik Web Elit Paket

Farkınızın ortaya çıktığı bu pakette görsel efektlerle süslenmiş güçlü bir yazılımın avantajını kısa zamanda hissedeceksiniz. Sizin için hazırladığımız, kullanıcıyı sitenizde tutan animasyonları web sitenizde yayınladığımızda böyle bir siteye sahip olduğunuz için gurur duyacaksınız.

%100 yerli yazılım olan programımız size Türkçe yönetim paneliyle kullanım kolaylığı sağladığı gibi, arama motorları ile dost yapısından dolayı ürünlerinizi ve firmanızı öne çıkarmanızda size yardımcı olacaktır. Ürünlerinizi, kampanyalarınızı, temsil ettiğiniz markaları kolayca yönettiğiniz bu pakette bulunan üstün tasarım özellikleri müşterilerinizin satın alma kararını pozitif yönde etkileyeceği gibi sistemdeki alışveriş sepeti vasıtasıyla müşterileriniz siparişlerini mail yoluyla size anında ulaştırabilecekler.

Firmanızla ilgili çok sayıda foto galeri oluşturarak müşterilerinizi daha kolay bilgilendirme şansı bulacaksınız. Tamamını sizin yöneteceğiniz bu sistem sizin web üzerindeki şubeniz olacak, hatta içerdiği görsel şölen nedeniyle tüm dünyaya açılan bir showroom gibi sizi temsil edecektir.

Ekolojik Web Elit Paket satın aldığınızda kazandıklarınız bunlarla sınırlı kalmayacak %40 gibi muhteşem bir geri dönüşüm oranı kazanacaksınız. Konsept tasarımlarımızdan birine veya e-ticaret sistemimize geçiş yaptığınızda ödediğiniz paranın %40’ı size geri dönecek.


Bilgisan Bilgisayar Sistemleri
Elit Web Tasarım
Elit Web Tasarım
Elit Web Tasarım